kapat× Destek +90 532 567 90 60
Aradahanotokiralama.org internet sitesi, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunar.
10 Mayıs 2017|Blog
Ardahan Oto Kiralama

Ardahan Oto Kiralama

Hızlı ve güvenilir araç kiralamanın yeni adresi…

Ardahan Oto Kiralama amacıyla kurulan ardahanotokiralama.org internet sitesi ile uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. Aradahanotokiralama.org internet sitesi, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesiyle beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifler sunar. Ardahanotokiralama.org, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirdiği, teknolojik altyapısıdır. Ardahanotokiralama.org her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterilerinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren firma araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmaya devam ediyor.

Ayrıca kurumsal kimlik uygulamasından da yararlanabilir kiraladığınız araçları firmanızın tanıtım aracı gibide kullanabilirsiniz. Dünyada uzun yıllardır yoğun olarak kullanılmakta olan araç üzeri kurumsal kimlik uygulaması çalışmaları, son yıllarda ülkemizde de giderek daha fazla tercih edilen bir tanıtım aracı haline gelmiştir. Komple araç giydirme, araç üzeri logo uygulaması, bölgesel araç giydirme gibi farklı yöntemleri olan bu uygulamalarda, aracın zarar görmemesi ve uygulamanın sağlıklı olması için çalışmanın profesyonel kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmesi ve gerekli operasyonel süreçlerin etkin takibi büyük önem taşır. Ardahanotokiralama.org, tercihinize göre bu süreçte ilgili makamlara yönelik yetki yazılarının hazırlanması, gerekli operasyonel süreçlerin uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmesi, trafik muayene işlemlerinin tamamlanması, trafik kayıtlarına gerekli kayıtların yapılması gibi süreçleri sizin adınıza gerçekleştirir. Siz de güvenle ve zahmetsizce aracınızı trafikte kurumsal kimliğinizin bir göstergesi olarak değerlendirmenin keyfini sürebilirsiniz.

Telefonlar: +90 532 567 90 60 / +90 532 584 30 25
telefon.png
whatsapp.png
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.