kapat× Destek 0 542 720 06 57
Değerli müşterilerinin tatil veya iş seyahatlerinde, tüm talep ve beklentilerini en iyi, en hızlı ve en güvenilir standartta gerçekleştirmekteki kararlılığıyla sektöründe başarılı adımlara imza atmıştır.
10 Mayıs 2017|Blog
Çıldır Oto Kiralama

Çıldır Oto Kiralama adı altında hizmet veren cildirotokiralama.com internet sitesi ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla kısa sürede kiralama sektörünün başarılı isimlerinden olmuştur. Değerli müşterilerinin tatil veya iş seyahatlerinde, tüm talep ve beklentilerini en iyi, en hızlı ve en güvenilir standartta gerçekleştirmekteki kararlılığıyla sektöründe başarılı adımlara imza atmıştır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına cildirotokiralama.com teknolojisi ve sektöründeki gelişmeleri müşterilerine sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duymaktadır.

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını karşılayan cildirotokiralama.com ekonomik fiyat ve üst düzey konforu bir arada sunmayı temel almış bu doğrultuda çalışmalarına 

Telefonlar: 0 542 720 06 57 - 0 474 212 39 58 - 0 532 567 90 60