kapat× Destek +90 532 567 90 60
Günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak iki ayrı kars da oto kiralama hizmeti vermektedir. Günlük kiralamada kars havalimanı ve turistik amaçlar ağırlıklı olmaktadır. Uzun dönemde ise Kars da yer alana kurumsal firma kullanımları ağırlıklıdır.
Hakkımızda

Uzun dönem oto kiralamanın getirdiği avantajlar ve uygulama kolaylıkları, Kars firmaları tarafından yaygın bir şekilde filo kiralama yönteminin benimsenmesine neden olmuştur. Kars oto kiralama hizmeti veren Alemdaroğlu oto kiralama, Doğu Anadolu bölgesine yayılmış bir kars rent a car ağına sahiptir.
 
Kars Oto Kiralama Mücahit Alemdaroğlu tarafından kurulmuştur. İlk kars oto kiralama olarak hizmet veren kars rent a car bügün tüm Doğu anadoluya oto kiralama konusunda geniş hizmet sağlamaktadır.
 
Kars Oto Kiralama olarak müşterilerimize en iyi kars oto kiralama hizmeti vermek firmamızın temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli kars oto kiralama hizmeti devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir kars oto kiralama hizmet şirketidir.

Vizyonumuz

Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip kars oto kiralama şirketi olmak.
 
Kars Oto Kiralama firması, 7x24 oto kiralama hizmeti ve araç kiralama konusunda destek vermektedir. Kars Oto Kiralama firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Telefonlar: +90 532 567 90 60 / +90 532 584 30 25
telefon.png
whatsapp.png
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.