kapat× Destek +90 532 567 90 60
igdirotokiralama.org Iğdır araç kiralama sektöründe lider konumdadır.
10 Mayıs 2017|Blog
Iğdır Oto Kiralama

Sektöründeki firmalar arasında dürüst çalışma politikasıyla lider konumda olan igdirotokiralama.org internet sitesi Iğdır’daki araç kiralama ihtiyaçlarında müşterilerine bir telefon kadar yakın olup, bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmetleri vermektedir. Firmada bulunan tüm araçlar son model olup her kiralamadan sonra temizlenerek müşterilerine teslim edilmektedir. Gönül rahatlığıyla araba kiralama yapabileceğiniz igdirotokiralama.org Iğdır araç kiralama sektöründe lider konumdadır.

İgdirotokiralama.org internet sitesi 2013-2014 model araçları ile müşterilerine hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır. Kiralanılan araçlar ile hiçbir problem yaşamamanız için araçlarda kasko bulunmaktadır. Bu sayede yapmış olduğunuz seyahatleri güven içerisinde tamamlamanızı sağlar. 7 gün 24 saat hizmet sunan igdirotokiralama.org geniş araç filosuyla farklı model ve markada araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. En büyük ilkelerinden biri müşterilerinin işlerini kusursuz, rahat ve en ufak sorun yaşatmadan sonlandırmaktır. Müşterilerinden gelen talep ve istekler doğrultusunda hareket etmeye ve müşterilerinin beklentilerini belirlenen sürede sonuçlandırmaya yoğunlaşmaktadır.

Müşteri portföyünü hızla büyüten, günümüz koşulları ve gelişmelerini yakından takip eden, sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip olan igdirotokiralama.org; kaliteyi, ekonomik fiyatları ve güvenilir hizmetleri ilke edinmiş kiralama öncesi ve kiralama sonrası hizmet ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Güler yüz, dostluk ve çözüm ortaklığı sunan igdirotokiralama.org web sitesi; bölgesinde ve sektöründe kaliteli, güvenilir, yenilikçi, sürekli gelişerek çalışmakta ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Telefonlar: +90 532 567 90 60 / +90 532 584 30 25
telefon.png
whatsapp.png
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.