kapat× Destek +90 532 567 90 60 / +90 532 175 23 93
Siz de Kars a gelmeyi düşünüyorsanız Kars hava alanı oto kiralama hizmeti almak gibi bir fikriniz varsa size bu konuda yardımcı olabiliriz.
10 Mayıs 2017|Blog
Kars Hava Alanı Oto Kiralama

Kars gerek turistik amaçlı gerekse iş amaçlı çok fazla ziyaretçi alan bir ilimizdir. Siz de Kars’a gelmeyi düşünüyorsanız Kars hava alanı oto kiralama hizmeti almak gibi bir fikriniz varsa size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Kars hava alanı oto kiralamaçok daha az maliyetli bir iştir. Bir aracınız olsa bile uzak bir yerden geliyorsanız bu araçla gelmek sizi hem çok yoracaktır hem de maliyeti uçak yolculuğuna göre çok daha fazla olacaktır. Yolda geçen zaman kaybı da vardır. Kişiler şehirlerarası yolculuklarında uçak kullanarak hem zamandan hem paradan tasarruf etmiş olurlar.

Kars’a gelmeyi planlıyorsanız ve kendi aracınızla gezmek istiyorsanız kendi aracınızla buraya gelene kadar yorulmanıza ve masraf yapmanıza gerek yoktur. Uçak yolculuğunu tercih ederek çok kısa bir süre içerisinde şehrimizde olmuş olursunuz. Kars hava alanı oto kiralama hizmetimizle birlikte size tahsis edilmiş aracınızla istediğiniz her yere gidebilir, dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Yol boyu hem zaman harcamamış hem yorulmamış hem de gereksiz masraf yapmamış olursunuz.

Kars hava alanı oto kiralamasiz uçaktan indiğiniz an aracınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu konuda her Kars oto kiralama firmasına güvenmenizi önermeyiz. Dolandırılma vb. durumlarla başınızı belaya sokabilir ve burada geçireceğiniz günlerde keyfinizin kaçmasına neden olursunuz. Bu sebeple kurumsal firmalarla çalışmanız önerilmektedir.

Kars hava alanı oto kiralama hizmetimizi günlük veya daha uzun vadeli olarak alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla konforlu bir seyahat ile siz de çok mutlu olacaksınız.

Aynı zamanda filo kiralama ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Telefonlar: +90 532 567 90 60 / +90 532 175 23 93 / +90 532 584 30 25
telefon.png
whatsapp.png
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.