kapat× Destek +90 532 567 90 60
Kars Oto Kiralama turistik amaçlar ya da ticari amaçlarla araç kiralamak isteyen müşterilere güler yüzlü hizmetiyle kiralık araç sağlamaktadır.
10 Mayıs 2017|Blog
Kars Oto Kiralama

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek kurulan firma, müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kars ilinde yaşayan bir çok insanın araç kiralama sıkıntısına son veren karsotokiralama.tk  internet sitesi günlük ve uzun dönem araç kiralama hizmetini müşterilerine sunmaktadır.  Bir araç kiralama sitesi olan karsotokiralama.tk sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır. Karsotokiralama.tk internet sitesinin öncelikli hedefi bölgesinde ,sektörünün gelişimi ve kalitesini daha yüksek kalite standartlarına çekmek ayrıca araç kiralama standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi ve cesur adımların peşinden gitmektir.

 Karsotokiralama.tk internet sitesi ; müşterilerine   sunduğu bol araç seçenekleri,  en iyi fiyatları, güvenilir işletmeleri ve daha bir çok özelliği sayesinde rakiplerinden hep bir adım önde olmuştur.
 

Günümüzün şartlarında ulaşım oldukça kolaylaşmıştır. Ulaşımı sağlamak için motorlu taşıtlara ihtiyaç duyarız. Kişiler şehirlerarası ya da ülkeler arası seyahatlerimizde firmaların oto kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Kars oto kiralama bu ihtiyacı karşılamayı amaçlıyor. Kars araç kiralama günlük veya uzun dönem olarak araç kiralama hizmetinde iki seçenek sunar. Böylece havaalanında iner inmez kendinize özel aracınızla istediğiniz gibi dolaşıp hareket edebilirsiniz.

Kars rent a car turistik amaçlar ya da ticari amaçlarla araç kiralamak isteyen müşterilere güler yüzlü hizmetiyle araç sağlamaktadır. Bunun yanında Kars havaalanı oto kiralama hizmeti de vermektedir.

Oto kiralama hizmeti kişileri maddi yükten de kurtarmaktadır. Şöyle ki bir şehri ziyaret ettiğiniz zaman toplu taşımaları kullanmak biraz zor gelecektir. Taksi ise çok daha fazla bir maddi külfet getirecektir. Toplu taşıma kullanımının bir sıkıntısı da zaman aralığı olmasıdır. Ancak günlük veya haftalık bir araç kiraladığınız zaman istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilir, görmek istediğiniz yerleri görebilirsiniz.

Kars Havalimanı 1988 yılında açılmıştır. Her yıl yüksek sayılarda ziyaretçi almaktadır. Ziyaretçilerin çoğu gezileri ve ticari işleri için Kars havalimanı araba kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Böylece kişiler rahat ulaşım olanağıyla işlerini halledebiliyor ve gezilerine devam edebiliyorlar.

Kars oto kiralama şirketler için oldukça faydalıdır. Oto kiralamak araç satın almaktan daha avantajlı bir iştir. Şöyle ki; satın alınan aracın masrafları oldukça çok olacaktır. Vergisi, kaskosu, muayene ücretleri, trafik sigortası vb. ücretler ciddi masraflar getirmektedir. Ancak oto kiralamada kiralayan taraf bu ücretlere hiçbir şekilde karışmaz. Tüm maddi yük kars oto kiralamaya aittir. Şirketler araç satın almak istediklerinde bunun maliyeti zaten ayrıdır. Araç satın almak için öncelikle bir peşinat ödemek zorunda kalacaklardır. Oto kiralama işlemlerinde böyle bir sıkıntı yoktur.

Kars araç kiralama hizmetinde yenilenen araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Telefonlar: +90 532 567 90 60 / +90 532 584 30 25
telefon.png
whatsapp.png
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.