kapat× Destek 0 542 720 06 57
Kars rent a car hizmeti uzun yıllardır tarafımızdan siz müşterilerimize yüksek kaliteli bir şekilde verilmeye çalışılmaktadır.
10 Mayıs 2017|Blog
Kars Rent A Car

Kars rent a carhizmeti uzun yıllardır tarafımızdan siz müşterilerimize yüksek kaliteli bir şekilde verilmeye çalışılmaktadır. Rent a car son yıllarda oldukça rağbet gören bir sektördür. Rent a car bireysel ya da kurumsal olarak ihtiyaç duyulan motorlu taşıma aracını kısa veya uzun süreli olarak temin etme yöntemidir.

Kars rent a carhizmetinin tercih edilmesinin birçok avantajı vardır. Sağladığı avantajlardan birisi de maliyeti açısından araç satın almaktan daha uygun fiyatlara gelmektedir. Tüm masrafları Kars rent a car tarafından karşılanır böylece siz diğer işlemlerle uğraşmaktan kurtulmuş olursunuz. Sadece kiralama ücretini vererek kendinize tahsis edilen araçla dilediğiniz gibi gezebilir, gitmeniz gereken yerlere rahatlıkla gidebilirsiniz. Toplu taşıma hem zamandan kaybettirir hem rahat bir ulaşım türü değildir. Aynı zamanda toplu taşımanın belirli saatleri vardır ve siz bu saatlere uyum sağlamak zorunda kalırsınız. Ancak kendinize tahsis edilen araç ile istediğiniz saatte rahat bir yolculuk yapma imkanı elde edersiniz. Hem şehir içi hem de şehir dışından gelen kişiler için oldukça avantajlı bir hizmettir ve çok fazla tercih edilmektedir.

Kars rent a car hizmeti veren yıllardır adını duyurmuş firmalar olduğu gibi bireysel kişiler de vardır. Ancak bu tip kurumsal olmayan hizmet vericilere güvenmenizi pek önermeyiz. Çünkü aracı kullanırken ya da teslim sonrası sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve kurumsal bir firma olmadığı için hakkınızı aramanız daha zor olacaktır.

Kars rent a carolarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için araçlarımızın muayenelerini düzenli olarak yaptırmaktayız ve gerek filo gerek şahıs için rent a car hizmetimiz mevcuttur. Eğer şehir dışından gelecekseniz Kars hava alanı rent a car hizmetimizi de sizlere sunmaktayız.

Telefonlar: 0 542 720 06 57 - 0 474 212 39 58 - 0 532 567 90 60