kapat× Destek +90 532 567 90 60
Karsın en büyük oto kiralama firması Kars Oto Kiralama büyük yatırımları ile atakta, doğu Anadolu bölgesine Araç kiralama konusunda büyük yatırımlar yapmakta.
10 Mayıs 2017|Blog
Karsın En Büyük Oto Kiralama Firması

Karsın en büyük oto kiralama firması Kars Oto Kiralama büyük yatırımları ile atakta, doğu Anadolu bölgesine Araç kiralama konusunda  büyük yatırımlar yapmakta.
 
Günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak iki ayrı hizmet veren kars da oto kiralama ekonomik hizmet sağlamaktadır. Günlük kiralamada kars havalimanı ve turistik amaçlar ağırlıklı olmaktadır. Uzun dönemde ise Kars da yer alana kurumsal firma kullanımları ağırlıklıdır.
 
Uzun dönem oto kiralamanın getirdiği avantajlar ve uygulama kolaylıkları, Kars firmaları tarafından yaygın bir şekilde filo kiralama yönteminin benimsenmesine neden olmuştur. Kars oto kiralama hizmeti veren Alemdaroğlu oto kiralama, Doğu Anadolu bölgesine yayılmış bir Kars rent a car ağına sahiptir.
 
Kars Oto Kiralama Mücahit Alemdaroğlu tarafından kurulmuştur. İlk kars oto kiralama olarak hizmet veren kars rent a car bügün tüm Doğu anadoluya oto kiralama konusunda geniş hizmet sağlamaktadır.
 
Kars Oto Kiralama olarak müşterilerimize en iyi kars oto kiralama hizmeti vermek firmamızın temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli kars oto kiralama hizmeti devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.
 

Telefonlar: +90 532 567 90 60 / +90 532 584 30 25
telefon.png
whatsapp.png
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.