kapat× Destek +90 532 567 90 60
Mercedes Passat CCC aracımız hem çok yüksek fiyatlara sahip olmayan hem de şık ve kullanışlı bir modelimizdir. İş ya da seyahat için rahatlıkla Mercedes Passat CCC aracımızı kullanabilirsiniz.
Mercedes Passat CCC

Kars rent a car her bütçeye ve kullanım amacına uygun araçlar sunmaktadır. Mercedes Passat CCC aracımız hem çok yüksek fiyatlara sahip olmayan hem de şık ve kullanışlı bir modelimizdir. İş ya da seyahat için rahatlıkla Mercedes Passat CCC aracımızı kullanabilirsiniz.

Orta sınıf araçlarımız arasında bulunan Mercedes Passat CCC aracımızın tüm bakımları yapılmış, kaskolu ve güvenlidir. Araç kiralama hizmeti için orta sınıf bir araç kiralamak oldukça iyi bir fikir olacaktır. Hem hoş bir görünüm daha rahat kullanım ve yeni teknolojilere uygun olan Mercedes Passat CCC firmalar ve bireysel müşterilerimiz tarafından çok fazla talep görmektedir.

Kars araç kiralama hizmetini uzun yıllardır siz müşterilerimize güven için vermekteyiz. Orta sınıf bir araç olan Mercedes Passat CCC ile yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Telefonlar: +90 532 567 90 60 / +90 532 584 30 25
telefon.png
whatsapp.png
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.