kapat× Destek +90 532 567 90 60
Sarıkamış Oto Kiralama hem uygun fiyatları hem de tam olarak aradığınız araçları uygun bir şekilde elde etme fırsatını bir arada sunmaktadır.
10 Mayıs 2017|Blog
Sarıkamış Oto Kiralama

Sarikamisotokiralama.org Sarıkamış’taki araç kiralama işlemlerinizde size yardımcı olmak amacıyla kurulan kolay ve uygun fiyatlarla araba kiralamanızı hedefleyen bir internet sitesidir. Sarıkamış Oto Kiralama internet sayfası sarikamisotokiralama.org üzerinden müşterilerine hem uygun fiyatları hem de tam olarak aradıkları araçları uygun bir şekilde elde etme fırsatı sunmaktadır.

Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altında toplayan sarikamisotokiralama.org günlük araç kiralama, aylık ve yıllık kiralama, şoförlü servis ve transfer hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

Sarıkamış Oto Kiralama otomotiv pazarın en güçlü markaları olan Ford, Fiat, Ranault, Hyundai, Wolkswogen gibi araçlarla sizlere hizmet vermektedir. Sarikamisotokiralama.org sitesinin araç filosunu oluşturan araçların birçoğu Premium markalardan oluşmaktadır. Sarikamisotokiralama.org rent a car global hedefi doğrultusunda müşterilerine en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Telefonlar: +90 532 567 90 60 / +90 532 584 30 25
telefon.png
whatsapp.png
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.